Inteligentny dom – Warszawa

System ABB-free@home® dedykowany jest wszystkim użytkownikom, którym zależy na efektywnym zarządzaniu energią w swoim domu oraz podniesieniu jego komfortu.

Podłączenie układu do sieci LAN lub WLAN pozwala na monitoring budynku i wszystkich parametrów nawet z drugiego końca świata. Bezpieczne szyfrowanie uniemożliwia włamanie do sieci domowej. System łączy się z access point za pomocą przewodów, co gwarantuje bezpieczeństwo nawet w sytuacji utraty łączności radiowej. W pomieszczeniach oraz strefach inteligentnych domów, którymi zarządzamy, możemy umieścić ekrany operatorskie do sterowania o przekątnych 4,3 lub 7 cali.

Szerokie zastosowania ABB-free@home®

System ABB-free@home® wpłynie na zauważalne oszczędności finansowe oraz na poprawienie funkcjonalności budynku. Komfort i bezpieczeństwo – to dwa cele, które uzyskamy dzięki zainstalowaniu tego systemu w swoim domu lub mieszkaniu. Umożliwia on też ograniczenie zużycia wody, energii elektrycznej, a także innych mediów, ale również wpływa wydatnie na bezpieczeństwo poprzez zintegrowanie z nim czujników zalań, czadu, gazu, temperatury czy czujników pożarowych. ABB-free@home® pozwala sterować wieloma funkcjami przy użyciu prostej, wygodnej aplikacji w smartfonie bądź innym mobilnym urządzeniu, np. tablecie. Ponadto system ten nigdy się nie zestarzeje ze względu na możliwość aktualizowania coraz to nowszych technologii, jakie wchodzą na rynek. Przez to ABB-free@home® wybiera jeszcze więcej nowych użytkowników!

Inteligentny budynek w Warszawie? Teraz jest to możliwe!

Inteligentne domy to przyszłość, która zrewolucjonizowała współczesny rynek. Zdalne sterowanie budynkiem kiedyś było nie do pomyślenia, teraz to rozwiązanie, na które stawia coraz więcej użytkowników ze względu na wygodę, znaczne oszczędności i bezpieczeństwo. Inteligentny system wdrożony już na etapie wykańczania nieruchomości w dużej mierze sprawi, że w razie jego odsprzedaży jest o wiele wartościowszy. W szczególności młodzi ludzie, poszukujący nowoczesnych rozwiązań, często decydują się na zakup takich właśnie domów. Inteligentny system pozwala na kontrolę oraz monitoring budynku nawet podczas dłuższej nieobecności. To oznacza, że będąc na wakacjach czy wyjeździe służbowym, można zmniejszyć moc ogrzewania, zasunąć rolety zewnętrzne czy w razie niebezpiecznych sytuacji, np. kradzieży, niezwłocznie wszcząć alarm. Inteligentne domy, a także wdrażanie systemów w postawionych już nieruchomościach jest stale rosnącym zapotrzebowaniem – my umożliwiamy klientom korzystanie z tego typu rozwiązań na terenie Warszawy i ościennych miejscowości.

Postaw na smart home w Warszawie

Inteligentne instalacje elektryczne oraz równie inteligentne budynki oferujemy przede wszystkim Klientom z Warszawy. Zapewniamy, że dzięki montowanym przez nas urządzeniom będą mogli Państwo cieszyć się udogodnieniami w pełni nowoczesnego domu. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie.