Inteligentny dom – Warszawa

System ABB-free@home® dedykowany jest wszystkim użytkownikom, którym zależy na efektywnym zarządzaniu energią w swoim domu oraz podniesieniu jego komfortu.
Podłączenie układu do sieci LAN lub WLAN pozwala na monitoring budynku i wszystkich parametrów nawet z drugiego końca świata. Bezpieczne szyfrowanie uniemożliwia włamanie do sieci domowej. System łączy się z access point za pomocą przewodów, co gwarantuje bezpieczeństwo nawet w sytuacji utraty łączności radiowej. W pomieszczeniach oraz strefach inteligentnych domów, którymi zarządzamy, możemy umieścić ekrany operatorskie do sterowania o przekątnych 4,3 lub 7 cali.

Szerokie zastosowania ABB-free@home®

System ABB-free@home® wpłynie na zauważalne oszczędności finansowe oraz na poprawienie funkcjonalności budynku. Komfort i bezpieczeństwo – to dwa cele, które uzyskamy dzięki zainstalowaniu tego systemu w swoim domu lub mieszkaniu. Umożliwia on także zaoszczędzenie zużycia wody, energii elektrycznej, a także innych mediów, ale również wpływa wydatnie na bezpieczeństwo poprzez zintegrowanie z nim czujników zalań, czadu, gazu, temperatury czy czujników pożarowych. Liczba czujników i rozwiązań, które możemy zintegrować w tym systemie, w rzeczywistości jest jeszcze większa.

Postaw na smart home w Warszawie

Inteligentne instalacje elektryczne oraz równie inteligentne budynki oferujemy przede wszystkim Klientom z Warszawy. Zapewniamy, że dzięki montowanym przez nas urządzeniom będą mogli Państwo cieszyć się udogodnieniami w pełni nowoczesnego domu. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie.